Strona główna /
Aktualności
Turniej Kopa Sportowego o Puchar Prezesa PBS w Gostyniu
2016-04-12 18:15:38

W dniu 9 kwietnia 2016 roku w Borku Wielkopolskim odbył się Turniej Kopa Sportowego o Puchar Prezesa Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu organizowanego wspólnie ze Stowarzyszeniem Wielkopolska Liga Kopa Sportowego. W turnieju wzięło udział 124 zawodników gdzie najlepszym okazał się Pan Dziubała Henryk – zawodnik drużyny Dalabuszek, II miejsce zdobył Pan Pierzchała Czesław zawodnik drużyny ze Wschowy a III miejsce wywalczył Pan Kaczmarek Piotr – zawodnik drużyny z Kawczyna. W klasyfikacji drużynowej najlepszym zespołem okazała się drużyna z Kawczyna, II miejsce zajęła drużyna z Kobylina a III miejsce przypadło drużynie ze Wschowy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział w turnieju a zwycięzcom gratulujemy wygranych. Nagrody i puchary w imieniu Prezesa PBS w Gostyniu Pana Marka Banaszaka wręczył Wiceprezes Jarosław Celka.