Szukaj w aktualnościach
 

eBankNet
eCorpoNet
Rodzina 500 plus eBankNet
Logo BFG

Bankomaty SGB i terminale POS

 

Strona główna /
Aktualności
Lech Poznań – Ruch Chorzów z PBS w Gostyniu
2016-05-16 11:16:54

W dniu 15 maja 2016 roku Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu zorganizował wyjazd dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Borku Wielkopolskim i Zespołu Szkół im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zimnowodzie oraz z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika i Gimnazjum nr 1 w Piaskach, wraz z opiekunami, na mecz piłkarski pomiędzy Lechem Poznań a Ruchem Chorzów, który rozegrany został w Poznaniu.


Organizacja wyjazdu pozwoliła dzieciom i młodzieży obejrzeć ostatni mecz sezonu ekstraklasy 2015/2016 na żywo. Uczestnicy wyjazdu zadowoleni i uśmiechnięci wracali do domu tym bardziej, że Lech zwyciężył aż 3:0. Na pytanie jak się bawili i czy im się podobało – wspólnie odpowiadali – „Super”. Każdy uczestnik od PBS w Gostyniu otrzymał napój oraz słodki poczęstunek.


Wyjazd dla blisko 80 uczniów szkół możliwy był dzięki współpracy PBS w Gostyniu z SGB-Bank S.A. sponsorem KKS Lech Poznań. Wszelkie koszty związane z wyjazdem pokrył PBS w Gostyniu.


Zdjęcia z wydarzenia