Szukaj w aktualnościach
 

eBankNet
eCorpoNet
Rodzina 500 plus eBankNet
Logo BFG

Bankomaty SGB i terminale POS

 

Strona główna /
Aktualności
Konkurs TALENT NA BANK
2017-03-18 10:26:16

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na Bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego.


Czekamy na zgłoszenia wszystkich, którzy mają własne osobliwe, oryginalne talenty, we wszystkich możliwych dziedzinach – możliwych do prezentacji scenicznej. Organizatorom przyświeca idea wydobycia na światło dzienne ukrytych talentów, w dłuższej perspektywie również opieki nad rozwojem gostyńskich „fenomenów” estrady i zapewnienia im wsparcia promocyjnego.


Organizatorzy wychodzą z założenia, że nie ma „głupich pomysłów”, a własną twórczością warto się dzielić. Każdy powinien spróbować własnych sił i zweryfikować swe zdolności na scenie. Żyjemy w czasach, w których dzięki szybkiemu obiegowi informacji, rozwoju techniki, malejących kosztów sprzętu, wiele niegdyś elitarnych zawodów artystycznych stało się bardzo demokratycznych i dostępnych dla każdego. Prowadzi to do olbrzymiego rozwoju aktywności amatorskiej w wielu dziedzinach.

Podobnie jest w Gostyniu.

Nasz konkurs to okazja, by wszystkie pasje połączyć w jednym miejscu, w jednej sali, przed jedną publicznością. Wspólnie zbudować show, będące początkiem nowej drogi w rozwoju osobistym i zawodowym.


Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok, godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”


Konkurs „Talent na Bank” - 8 kwietnia 2017 rok, godz. 17.00


Sponsor główny konkursu: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu.