Szukaj w aktualnościach
 

eBankNet
eCorpoNet
Rodzina 500 plus eBankNet
Logo BFG

Bankomaty SGB i terminale POS

 

Strona główna /
Aktualności
„AGRO z Bankiem” po raz trzeci
2017-05-31 14:56:52

27 maja 2017 roku, na Strzelnicy LOK w Borku Wielkopolskim odbyło się trzecie już spotkanie z rolnikami w ramach organizowanego przez Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu cyklu „AGRO z Bankiem”.


Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu zaprezentował nowości oraz produkty oferowane dla Klientów prowadzących gospodarstwa rolne. Uczestniczący w spotkaniach rolnicy dzięki uprzejmości firmy „TORAL” z Gostynia mogli na miejscu obejrzeć ciągniki rolnicze firmy URSUS. Podczas spotkań swoje produkty zaprezentowały także: Wytwórnia pasz LIRA, CONCORDIA Ubezpieczenia, Firma SYGENTA Polska, SGB Leasing. Obsługę cateringową zapewnia Pizzeria Apetita z Borku Wielkopolskiego.


Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie. Szczególnie podziękowania kierujemy w stronę Burmistrza Gminy Borek Wielkopolski Pana Marka Rożka, który wyraził pochlebną opinię, dostrzegając potrzebę organizacji tego typu spotkań służącym wymianie doświadczeń oraz informacji wśród producentów rolnych.


Zapraszamy na kolejne spotkanie AGRO z Bankiem, które już wkrótce odbędzie się w Gminie Piaski w miejscowości Smogorzewo w dniu 03 czerwca 2017 roku.Galeria zdjęć z wydarzenia